Hakkımızda

Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan ülkemizde, güvenlik kavramı daha da önemli hale gelmekte, güvenilir ve rekabetçi çözümleri bir arada sunabilen markalara ve firmalara duyulan ihtiyaç her geçen gün biraz daha artmaktadır. Sektörde uzman, güvenilir ve tecrübeli kurumlara ulaşma talebinin her geçen gün artması, bu alandaki ihtiyacı açıkça göstermektedir.

Değerlerinizin korunması amacıyla 1999 yılında İNTEGRAL’i kurduk. Sahip olduğumuz deneyim ve tüm olanaklarımızla bugüne kadar iş ortaklarımızla birlikte özel çözümler geliştirdik. Siz hedeflerinize koşarken 365 gün, 7/24 yanı başınızdaki en büyük destekçiniz olmaya çalışıyoruz.

70 yılı aşkın geçmişi, tecrübesi ve yüksek Alman kalitesi ile üretilen GRUNDIG SECURITY ürünleri ülkemizde 2014 yılından bugüne İNTEGRAL ile Authorized Distribütör olarak partner kanalına ve dolayısıyla Türkiye pazarına sunulmaktadır.

Firmamız uluslararası kalite belgesi ISO 9001-2008 ve TSE Hizmet Yeterlilik belgesine sahip olup; ileri teknoloji platformu ve eğitim hizmetleri yüksek standartlarda ihtiyaca yönelik etkili çözümler sunmaktadır. Ülkemizde yasal zorunluluk 2 yıl olmasına karşın tüm GRUNDIG SECURITY ürünleri Dünyada ve ülkemizde orijinal ve seri numaraları ile 3 Yıl global garanti altındadır.

Geniş ürün yelpazesi ve yüksek stok seviyesi, ülke geneline yayılmış iş ortağı platformu ve 7/24 uzman desteği ile sizleri de bu avantajları paylaşmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla

İntegral Kurumsal Teknoloji Çözümleri