GRUNDIG Security Ailesinden 28″ ve 43″ 4K Monitör

Başarı Hikayesi – CAM MERKEZİ, YORGLAS – MANİSA
Mayıs 23, 2019
CCTV Sistemlerini güçlendirmek için yapay zekanın kullanılması:
Haziran 26, 2019

GRUNDIG, uzum zamandır Full-HD 7/24 CCTV monitörleri üretmektedir. Bu konudaki uzmanlığı ile yakın dönemde Full-HD çözünürlüğün üzerine çıkan kamera ve cihaz çözünürlüklerine cevap verebilmek için 28” boyutundaki bir modeli (GD-ML-AP2830UHD) ile 4K monitör üretimine de geçtiğimiz yıllarda başlamıştı. Şimdi ise GRUNDIG geliştirmiş olduğu yeni 43” Led panelli 4K-UHD 7/24 CCTV monitörünü (GD-ML-AP4360UHD) piyasaya sunuyor.

Güvenlikte özellikle anlık detayların fark edilmesi hayati önem taşımaktadır. Sektörümüzde yapılan önemli yanlışlardan biri de 4, 5 ya da 8MP kamera ve 4K monitör çıkışına sahip bir kayıt edici kullanıp standart 720P ya da Full-HD çözünürlüğünde bir monitör kullanmaktı. Bu durum yanlış olsa da ihtiyaç duyulan boyutlarda, özelliklerde ve doğru fiyat seviyesinde monitör seçeneğinin de olmaması entegratörler için bir sorundu.

Tüm markalar ile birlikte kullanılabilecek olan bu yüksek çözünürlüklü monitörler ile çok daha fazla detay büyük panelde izlenebilecek, çünkü 3840×2160 piksellik çözünürlüğü ile 8MP’e kadar olan tüm videoları gerçek çözünürlüğünde ve kayıpsız olarak sunabiliyorlar.

Bu seride; entegre ses sistemi, sağlam metal kasa, Display Port ve VGA ara yüzleri, uzun panel ömrü gibi özellikler ise diğer önemli avantajlar…

Bu üstün özellikleri sayesinde GRUNDIG yeni 43” ve 28” 4K-UHD 7/24 CCTV Monitörleri ile projelerde ihtiyaç duyulan bir çözüme daha ulaşılmış oldu.

Grundig 4K Monitör ailesi ve diğer CCTV ürünleri hakkında daha kapsamlı bilgi için lütfen tıklayınız >>>