Grundig Security Çözümleri İSAF 2018’de Ses Getirdi
Ekim 18, 2018
Başarı Hikayesi – CAM MERKEZİ, YORİM / BOLU
Mayıs 14, 2019

Tanıma teknolojileri ile güçlendirilmiş,

GRUNDIG Plaka Tanıma Sistemleri

 

 

Plaka Tanıma Sistemi (PTS), çok farklı amaçlarla oluşturularak araç plakalarının okunması sayesinde oluşan verilerin işlenmesi, işlenen bu verilerin yorumlanmasını sağlayan sistemleri betimleyen jenerik kavramdır.

LPR / PTS ya da bilinen adıyla Plaka Tanıma Sistemleri günümüzde değişik alanlarda birbirinden farklı amaçlara hizmet etmektedir.

Tanıma teknolojileri ile güçlendirilmiş, GRUNDIG Plaka Tanıma Sistemleri (LPR-PTS)

Grundig Plaka yakalama kameraları, hareketsiz veya hareket halindeki araçlardaki araç plakalarının tanımlanmasına ve kaydedilmesine yardımcı olacak yazılım yerleşik olan CCTV kameralarıdır.

Kamera beyaz/siyah liste ve çıkış rölesini destekler ve kapıları veya bariyerleri açmak için bağımsız bir çözüm olarak tek başına kullanılabilir. Kameraya takılacak bir hafıza kartı sayesinde herhangi harici yazılım, bilgisayar ve kayıt ünitesine ihtiyaç duymadan çalışabilir ve bu sayede yatırım maliyetlerini önemli ölçüde düşürür. Aynı şekilde bu bağımsız çalışma yeteneği sayesinde harici kaynakların yaşayacağı arıza ve problemlerden de izole olarak stabil çalışmaya devam eder.

Grundig LPR kameraları Grundig NVR ve Grundig VMS ile, otomobil girişlerini ve çıkışlarını yönetmek için mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Birlikte kullanıldıklarında aynı bilgiler kayıt ünitelerine de aktarılır ve burada da bir alarm üretilmesi ve daha uzun süreli kayıtlar tutulması sağlanır.

Grundig PTS kameraları pazara farklı lens odak uzaklığına sahip 2 model ile sunulmuştur;

GD-CI-AT2647T – 2 MP Bullet IP Kamera 2,8 ~ 12mm Motorize Lensli, 50mt. IR
GD-CI-BT2647T – 2 MP Bullet IP Kamera 8 ~ 32mm Motorize Lensli, 100mt. IR

Kameralar bir bariyer yakınında veya araç plakalarının uzun mesafeli tanınması için kullanılabilir. Kameralara yerleştirilen geliştirilmiş akıllı trafik modları, araç plakalarını tanımlayan, kullanışlı bir video çekmeyi zorlaştıran hız, hava durumu ve far sorunlarını telafi etmeyi sağlar.

Park alanlarını planlamak ve izlemek için bile kullanabilirsiniz. Otomatik otoparklar için GRUNDIG LPR, para tasarrufu sağlar ve daha da fazla özellik sunar. Araç sahiplerini tanımlayın, ödemeleri toplayın ve güvenliği otomatik olarak artırın.

Grundig LPR – Plaka Tanıma Sistemleri (Grundig PTS) hakkında daha kapsamlı bilgi için bizlere +90 216 388 48 00  üzerinden ulaşabilirsiniz.