Sınırlı Sayıdaki Fırsat Paketi
Aralık 18, 2017
Yıldız Entegre Grundig CCTV ile ilerledi
Mart 10, 2018

TEKNOLOJİNİN SANATI

Her geçen gün yeni projeler ve ihtiyaçlar ile karşılaşmaktayız, bunun karşısında ürün portföyümüzü ihtiyaçları sürekli göz önünde tutarak yenileyip güncelliyoruz.

IP kamera portföyümüzde, her ihtiyaca uygun çözümleri göz önünde tutarak geliştirilerek 10 farklı video analiz çeşidinin kameralarımıza entegre edilerek, gömülü olarak çalışması sağlanmıştır. Bu analizlerin yardımıyla süreçlerinizi ve güvenlik ihtiyaçlarınızı en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Bu sayede TVI ya da IP kameraları kullanarak dijital kayıt cihazları ile kurgulanan yerleşik bir yönetim sistemi oluşturulabileceğiniz gibi GRUNDIG Video Yönetim Sistemi(GRUNDIG VMS) sayesinde (kayıt cihazları ile kurgulanan) TVI ya da IP tabanlı sistemleri istemci/sunucu tabanlı yapıya kolaylıkla dönüştürülebilirsiniz.

GRUNDIG SECURITY’nin eksiksiz ürün portföyü ile en gelişmiş güncel teknolojiye sahip Kameralar, Dijital Kayıt Cihazları ve 7/24 Endüstriyel Monitörlerden oluşmaktadır. Yine Dijital Kayıt Cihazlarının tamamı GRUNDIG Video Yönetim Sistemine sahiptir.

Yeni ve etkileyici GRUNDIG SECURITY IP Kamera portföyü, modern ve profesyonel video yönetim uygulamalarını tamamen ve eksiksiz olarak kapsamaktadır. Bu portföy “Essential-Line” ürün serisi ile başlamakta olup en çok kullanılan temel uygulamalar bu seriye dahil edilmiştir. Bir üst seviyede yer alan “Pro-Line” ürün serisi daha çok sofistike projeler dikkate alınarak geliştirilmiştir. Portföyün en üst seviyesinde konumlandırılan “Premium-Line” ürün serisi ise high end projelerin ihtiyaç duyduğu yüksek teknoloji ile geliştirilmiştir.

Bu yıl 21 – 23 Ocak 2018 tarihleri arasında yirmincisi düzenlenen ve güvenlik konusundaki dünyanın en kaliteli ticaret platformlarında biri olarak kabul gören “INTERSEC 2018” binlerce etkili ticaret alıcısına dünyanın en iyi markalarından en güncel güvenlik çözümlerini sunuyor.

Intersec 2018, 59 ülkeden 1.337 katılımcının katılımıyla dünyanın dört bir yanından gelen 29.532 ziyaretçiyi ağırladı.

Fuarda büyük ilgi gören Grundig Security standı özellikle yeni ürün portföyü ile fuara damga vurdu.