Başarı Hikayesi – CAM MERKEZİ, YORİM / BOLU
Mayıs 14, 2019
GRUNDIG Security Ailesinden 28″ ve 43″ 4K Monitör
Haziran 24, 2019

CAM MERKEZİ, YORGLAS – MANİSA sistemleri de profesyonel GRUNDIG gelişmiş 128 kanal kayıt sistemi ile yapılmaktadır.

Kapsam; CCTV – Güvenlik Danışmanlığı
Lokasyon; Manisa
Entegratör; SCN ELEKTRONİK GÜV.SİST.TİC.LTD.ŞTİ
İhtiyaç; Tesisin üretim ve çevre izleme güvenlik sistemi.

Çözüm;

Kurulduğu günden bu yana ‘Tek Ürün – Tek Fabrika’ anlayışı ile dokunduğu tüm sektörlere uzman çözüm ortaklığı sunan Cam Merkezi, yeni Mega Fabrikası’nda Yorim markası ile çözüm ürettiği Beyaz Eşya, İnteraktif Bilgi Ekranları ve Ticari Dolap camlarının üretimlerini birleştiriyor

2018 yılının son çeyreğinde kısmen üretime başlayan yeni fabrikasında Endüstri 4.0’a geçiş yaparak dijital dönüşümün tüm gerekliliklerini karşılayan, otomasyon ağırlıklı üretim parkuru ile pazarın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Yorglas, Cam Merkezi San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde asit aşındırma yöntemiyle ürettiği Mat ve Dekoratif ürünleri ile 1989’dan bugüne, kalitesinden ödün vermeden, sektöre değer katarak varlığını sürdürüyor. İşletme Türkiye’nin ilk mat ve dekoratif cam üreticisi olarak 3.850m2’si kapalı olmak üzere toplam 7.650m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur. Ege Bölgesi ihracatında üst sıralarda yer alan YORGLAS, ürünlerini 52 değişik ülkeye ihraç etmektedir.

Endüstriyel cam üretim sektörünün öncüsü Cam Merkezi, Manisa’da temelini attığını yeni Mega Fabrikası ile Endüstri 4.0 için yepyeni bir adım atıyor.
700 çalışanı, 5 fabrikası, 50 milyon doları aşan ihracatıyla sektörünün lideri olarak yoluna emin adımlarla yürüyor.

YORGLAS’in Manisa’daki yeni Mega Fabrikasında GRUNDIG CCTV sistemi tercih edildi. Video analiz destekli gelişmiş profesyonel GRUNDIG IP kamera yapısıyla donatılan tesisin kayıt sistemi tercih edildi. Video analiz destekli gelişmiş profesyonel GRUNDIG IP kamera yapısıyla donatılan tesisin kayıt sistemleri de profesyonel GRUNDIG gelişmiş 128 kanal kayıt sistemi ile yapılmaktadı